Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Креп траки за заштита на прозорци и врати

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Бренд
Боја
Вид на лепак
Препорачана саатнина за симнување на траки
Отпорност на температура
Перформанси 3
Тип
Перформанси 1
Употреба
Занает
Намена
Материјал
Димензија
Колекции
5 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита на врата и прозорци при бојадисување Вид на лепак: Природен каучук с...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита на врата и прозорци при бојадисување Вид на лепак: Природен каучук с...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита на врата и прозорци при бојадисување Вид на лепак: Природен каучук с...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита на врата и прозорци при бојадисување Вид на лепак: Природен каучук с...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита на врата и прозорци при бојадисување Вид на лепак: Природен каучук с...
140 МКД