Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Лак четка 20x9
Беорол

Лак четка 20x9

Шифра на артикл: LC20
Šifra proizvođača: CETKE_LAK
  • Намена: За нанесување на сите видови на лакови
  • Ултра тенка, со фина длака
  • Тип на длака: Bristle Mix плус
  • Димензија: 20 x 9мм
  • Должина на длаката: 57мм

 

0 МКД
40 МКД
40 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Лак четка 20 x 9mm е направена е по барање на професионалците. Карактеристика на оваа четка е нејзината дебелина од 9мм. Оптимален микс на длака наменет за најширока употреба. Во составот на длаката доминираат нити со дебелина од 12μm до 15μm, кои овозможуваат голема издржливост и овозможува ефект на стаклена површина при завршното лакирање.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за лакирање
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 20 x 9mm
Занает Бравари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари
Рачка Лак
Тип на длака Bristle Mix плус

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
396 МКД
Заштеда 10%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
925 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
535 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
450 МКД
Лак четка 20x9
Лак четка 20x9
Четки за лакирање
40
Izaberi količinu
2
1