Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Професионал четка 3
Беорол

Професионал четка 3"

Шифра на артикл: PRO3
Šifra proizvođača: CETKE_FAR
0 МКД
230 МКД
230 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 2.760,12 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Профи четката со своите перформанси го задоволува широкиот дел на пазарот. Користен е оптимален микс на длака наменет за широка употреба. Во составот на длаката доминираат нити со дебелина од 15μm до 18μm, кои пружаат голема издржливост. Оваа четка е основен артикал во понудата на секој дуќан.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за бојадисување
Боја Зелена
Бренд Беорол
Димензија 3” x 23mm
Должина на длаката 70mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Универзална четка
Рачка Standard PRO
Тип Profesional
Тип на длака Bristle Mix стандард
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
60 МКД
Заштеда 30%
85 МКД
Sačuvano u omiljne
39 МКД
Заштеда 30%
55 МКД
Sačuvano u omiljne
32 МКД
Заштеда 30%
45 МКД
Sačuvano u omiljne
108 МКД
Заштеда 10%
120 МКД
Sačuvano u omiljne
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Професионал четка 3
Професионал четка 3"
Четки за бојадисување
230
Izaberi količinu
2
1