Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Професионал четка 2
Беорол

Професионал четка 2"

Шифра на артикл: PRO2
Šifra proizvođača: CETKE_FAR
  • Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база
  • Поголема моќ на впивање и испуштање на боја
  • Тип на длака: Bristle Mix стандард
  • Димензија: 2" x 18мм
  • Должина на длаката: 64мм

 

0 МКД
130 МКД
117 МКД
Заштеда: 13 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 1.404,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Профи четката со своите перформанси го задоволува широкиот дел на пазарот. Користен е оптимален микс на длака наменет за широка употреба. Во составот на длаката доминираат нити со дебелина од 15μm до 18μm, кои пружаат голема издржливост. Оваа четка е основен артикал во понудата на секој дуќан.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за бојадисување
Боја Зелена
Бренд Беорол
Димензија 2” x 18mm
Должина на длаката 64mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Универзална четка
Рачка Standard PRO
Тип Profesional
Тип на длака Bristle Mix стандард
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база За третирање на ...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники ...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники ...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
144 МКД
Заштеда 10%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
72 МКД
Заштеда 10%
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
54 МКД
Заштеда 10%
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Фини врвови на д...
60 МКД
Заштеда 30%
85 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Фини врвови на д...
39 МКД
Заштеда 30%
55 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Фини врвови на д...
32 МКД
Заштеда 30%
45 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Најдобар ефект с...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Најдобар ефект с...
110 МКД
Професионал четка 2
Професионал четка 2"
Четки за бојадисување
117
Izaberi količinu
2
1