Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Професионал четка 2
Беорол

Професионал четка 2"

Шифра на артикл: PRO2
Šifra proizvođača: CETKE_FAR
0 МКД
130 МКД
130 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 1.560,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Профи четката со своите перформанси го задоволува широкиот дел на пазарот. Користен е оптимален микс на длака наменет за широка употреба. Во составот на длаката доминираат нити со дебелина од 15μm до 18μm, кои пружаат голема издржливост. Оваа четка е основен артикал во понудата на секој дуќан.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за бојадисување
Боја Зелена
Бренд Беорол
Димензија 2” x 18mm
Должина на длаката 64mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Универзална четка
Рачка Standard PRO
Тип Profesional
Тип на длака Bristle Mix стандард
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
60 МКД
Заштеда 30%
85 МКД
Sačuvano u omiljne
39 МКД
Заштеда 30%
55 МКД
Sačuvano u omiljne
32 МКД
Заштеда 30%
45 МКД
Професионал четка 2
Професионал четка 2"
Четки за бојадисување
130
Izaberi količinu
2
1