Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Акрил четка 70x15
Беорол

Акрил четка 70x15

Шифра на артикл: AC70
Šifra proizvođača: CETKE_FAR
  • Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база
  • Најдобар ефект се постигнува со нанесување на акрилни бои
  • Тип на длака: Bristle Mix Standard White
  • Димензија: 70 x 15мм
  • Должина на длаката: 64мм

 

0 МКД
110 МКД
110 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Длаката на акрил 70x15 четка е Bristle mix стандард. Се користи за нанесување на сите видови на премази на акрилна, маслена и нитро база. Доколку се користат "mix" системи оваа четка се препорачува за нанесување на акрилни премази.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за бојадисување
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 70 x 15mm
Должина на длаката 64mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Акрилни, маслени и нитро бои
Тип Акрил
Тип на длака Bristle Mix стандард, бела

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
30 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Универзална четк...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база За третирање на ...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники ...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники ...
370 МКД
Акрил четка 70x15
Акрил четка 70x15
Четки за бојадисување
110
Izaberi količinu
2
1