Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Brutal трака 90 дена UV (Washi Хартија) 30мм x 33м
Беорол

Brutal трака 90 дена UV (Washi Хартија) 30мм x 33м

Шифра на артикл: BW3033
Šifra proizvođača: BW_TRAKE
  • За сите внатрешни и надворешни работи издржува високи притисоци и температури, па може да се користи во комората
  • Вид на лепак: Акрилен лепак со отпорност на температура до 120°C
  • Препорачана часовна стапка за отстранување на лента до 90 дена
  • УВ и водоотпорноста
  • Димензии: 30мм х 33м

 

 

0 МКД
230 МКД
230 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 2.300,10 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Траката е изработена од Washi хартија која е рачно изработена. По потекло од Јапонија. Идеална е за сите внатрешни и надворешни работи. Не протекува боја, така што цртањето остри рабови е многу лесно за изведба. УВ и водоотпорноста и даваат перформанси дека може да се користи во различни температурни и климатски услови. Издржува високи притисоци и температури, па може да се користи и во комори. Надвор може да стои 60 дена, а внатре до 90 дена. Високо професионална трака. При отстранувањето не остава трага од лепак, хартијата е исклучително тенка, но силна. Акрилен лепак на база на вода. Не ја користете за лакирани површини.

Напомена: За најдобри перформанси пред лепењето, површината на која се лепи траката мора да биде чиста, сува, без прашина, траги од масло и други материи. Поради природата на производот, перформансите може да се намалат со текот на времето. На сите корисници им препорачуваме да ја проценат соодветноста на нашите производи за нивната индивидуална примена и да ја погледнат спецификацијата на производот во целост пред употреба.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Brutal трака 90 дена UV (Washi Хартија)
Боја Жолта
Бренд Беорол
Вид на лепак Акрилен лепак
Димензија 30mm x 33m
Занает Молери и фарбари, Паркетари, Столари
Перформанси 1 Не сотава траги од лепак

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За сите внатрешни и надворешни работи издржува високи притисоци и температури, па мож...
370 МКД
Brutal трака 90 дена UV (Washi Хартија) 30мм x 33м
Brutal трака 90 дена UV (Washi Хартија) 30мм x 33м
Brutal трака 90 дена UV (Washi Хартија)
230
Izaberi količinu
2
1