Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила кружна сет 8/1
Беорол

Пила кружна сет 8/1

Шифра на артикл: TKS8
Barkod: 8606007994834
Šifra proizvođača: TESTERA
  • Намена: За отворање на дупки при монтажни работи на гипс картон и дрво
  • Вклучува димензии на пилата: ø51, ø76, ø90, ø102, ø127мм
  • Материјал: Челик

 

0 МКД
750 МКД
750 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 750,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Кружна пила за сечење дрвени и гипс плочи при инсталациски работи. Сет од 8 делови.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија Кутија 19,5 x 15 x 5cm
Занает Гипсари, Столари
Материјал Челик HSS
Сет 8kom (ø51mm, ø76mm, ø90mm, ø102mm, ø127mm)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
470 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 76цм  
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 45цм  
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Индукциски калени заби, со цврстина 55 Rockwel...
690 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење градежни блокови и тули Сечилото е изработено од висококвалитетен ...
1.320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Лесна алуминиумска рачка и рамка за пила Мат...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
900 МКД
Заштеда 10%
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Специјална облога над сечилото на пилата за по...
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Можност за пет различни агли на сечење Забите се направени со двоен агол, што овозмо...
550 МКД
Пила кружна сет 8/1
Пила кружна сет 8/1
Пили рачни
750
Izaberi količinu
2
1