Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Миксер за малтер и лепак, спирала, ø140x600мм, M14
Беорол

Миксер за малтер и лепак, спирала, ø140x600мм, M14

Шифра на артикл: MMLSM14
Šifra proizvođača: MIKSERI
0 МКД
720 МКД
720 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 720,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Миксер со “брза” спирала за мешање на поретки и средно густи малтери и лепкови. Со M14 прифат.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Миксери
Бренд Беорол
Димензија 140 x 600mm
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Миксер со “брза” спирала за мешање на поретки и средни густи малтери и лепкови
Прифаќање M14
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Миксери MMLOM14
540 МКД
Заштеда 10%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
360 МКД
Sačuvano u omiljne
160 МКД
Миксер за малтер и лепак, спирала, ø140x600мм, M14
Миксер за малтер и лепак, спирала, ø140x600мм, M14
Миксери
720
Izaberi količinu
2
1