Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Миксер за малтер и лепак, округол, ø95x600мм, M14
Беорол

Миксер за малтер и лепак, округол, ø95x600мм, M14

Шифра на артикл: MMLOM14
Barkod: 8606017653165
Šifra proizvođača: MIKSERI
  • Миксер за мешање на сите видови малтер и лепила, округол
  • Изработен од челик, димензии ø95 x 600мм
  • Со M14 прифат

 

0 МКД
600 МКД
600 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 599,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Универзален миксер за сите видови на материјали. Кружниот пресек на работните површини го смалува отпорот при мешање и доведува до помало оптеретување на машината. Со M14 прифат.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Миксери
Бренд Беорол
Димензија 95 x 600mm
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Универзален миксер за сите видови материјал
Прифаќање M14

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSSDS
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSM14
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLSM14
Миксер со „брза“ спирала за мешање малтери и лепила со тенки и средно деб...
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MFLP100
Миксер за мешање на фарби и лепаци со мала густина Изработен од челик, со глава од н...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MFLPM14
Миксер за мешање на фарби и лепаци со мала густина Изработен од челик, со глава од н...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLTSM14
Миксер со три спирали за работа со малтер и лепак Изработен од челик, димензии &osla...
1.593 МКД
Заштеда 10%
1.770 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLKSDS
Миксер за мешање на сите видови малтер и лепила, кафез Изработен од челик, диме...
880 МКД
Миксер за малтер и лепак, округол, ø95x600мм, M14
Миксер за малтер и лепак, округол, ø95x600мм, M14
Миксери
600
Izaberi količinu
2
1