Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Миксер 10кг
Беорол

Миксер 10кг

Шифра на артикл: M10
Šifra proizvođača: MIKSERI
  • Миксер за механичко мешање на маса од различни видови
  • Изработен од челик, димензии ø55 x 400мм
  • Цилиндричен прифат

 

0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 150,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Најпродаваниот миксер кој што е со внимателно направен облик, кој го оптимизира работењето. Се користи за машинско мешање на различни видови на смеси. Служи за професионална и хоби употреба.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Миксери
Бренд Беорол
Занает Ѕидари, Молери и фарбари, Фасадери

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Миксери MMLOM14
Миксер за мешање на сите видови малтер и лепила, округол Изработен од челик, ди...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSSDS
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSM14
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLSM14
Миксер со „брза“ спирала за мешање малтери и лепила со тенки и средно деб...
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MFLP100
Миксер за мешање на фарби и лепаци со мала густина Изработен од челик, со глава од н...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MFLPM14
Миксер за мешање на фарби и лепаци со мала густина Изработен од челик, со глава од н...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLTSM14
Миксер со три спирали за работа со малтер и лепак Изработен од челик, димензии &osla...
1.593 МКД
Заштеда 10%
1.770 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLKSDS
Миксер за мешање на сите видови малтер и лепила, кафез Изработен од челик, диме...
880 МКД
Миксер 10кг
Миксер 10кг
Миксери
150
Izaberi količinu
2
1