Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Миксер поцинкувани 20кг
Беорол

Миксер поцинкувани 20кг

Шифра на артикл: MA20
Barkod: 8606007991222
Šifra proizvođača: MIKSERI
  • Миксер за механичко мешање на маса од различни видови
  • Изработен од галванизиран челик, димензии ø75 x 650мм
  • Цилиндричен прифат

 

0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Квалитетно изработен миксер кој се користи за машинско мешање на смеси. Некои делови се изработени од алуминиум, што значајно го олеснува работењето и го продолжува векот на траење.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Миксери
Бренд Беорол
Димензија 650mm
Занает Ѕидари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Поцинкуван челик
Намена Се употребува за машинско мешање на маса од најразлични видови
Прифаќање Цилиндрично прифаќање
Тежина 383gr

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Миксери MMLOM14
Миксер за мешање на сите видови малтер и лепила, округол Изработен од челик, ди...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSSDS
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSM14
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLSM14
Миксер со „брза“ спирала за мешање малтери и лепила со тенки и средно деб...
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MFLP100
Миксер за мешање на фарби и лепаци со мала густина Изработен од челик, со глава од н...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MFLPM14
Миксер за мешање на фарби и лепаци со мала густина Изработен од челик, со глава од н...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLTSM14
Миксер со три спирали за работа со малтер и лепак Изработен од челик, димензии &osla...
1.593 МКД
Заштеда 10%
1.770 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLKSDS
Миксер за мешање на сите видови малтер и лепила, кафез Изработен од челик, диме...
880 МКД
Миксер поцинкувани 20кг
Миксер поцинкувани 20кг
Миксери
400
Izaberi količinu
2
1