Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Миксер за малтер, лепак, дупла спирала, ø130x600мм, M14
Беорол

Миксер за малтер, лепак, дупла спирала, ø130x600мм, M14

Шифра на артикл: MMLDSM14
Šifra proizvođača: MIKSERI
  • Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и лепаци
  • Димензии: ø130 x 600мм
  • Со М14 прифат

 

0 МКД
980 МКД
980 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 980,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Миксер со две спирали изработени од метал кои овозможуваат исклучително брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и лепаци. Со М14 прифат

Карактеристика Вредност
Kатегорија Миксери
Бренд Беорол
Димензија 130 x 600mm
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Миксер за малтер и лепак, дупла спирала
Прифаќање M14
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Миксери MMLOM14
Миксер за мешање на сите видови малтер и лепила, округол Изработен од челик, ди...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSSDS
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLS140
Миксер со „брза“ спирала за мешање малтери и лепила со тенки и средно деб...
480 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLSM14
Миксер со „брза“ спирала за мешање малтери и лепила со тенки и средно деб...
648 МКД
Заштеда 10%
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
360 МКД
Заштеда 10%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за брзо мешање на фарба Изработен од челик, со глава од најквалитетен полиами...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за брзо мешање на фарба Изработен од челик, димензии ø75 x 500мм Со ц...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
За мешање на маса за фугирање, вклучувајки и епокси маси Изработен од челик, димензи...
250 МКД
Миксер за малтер, лепак, дупла спирала, ø130x600мм, M14
Миксер за малтер, лепак, дупла спирала, ø130x600мм, M14
Миксери
980
Izaberi količinu
2
1