Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Миксер 20кг
Беорол

Миксер 20кг

Шифра на артикл: M20
Barkod: 8606007991178
Šifra proizvođača: MIKSERI
  • Миксер за механичко мешање на маса од различни видови
  • Изработен од челик, димензии ø95 x 590мм
  • Цилиндричен прифат

 

0 МКД
360 МКД
324 МКД
Заштеда: 36 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 323,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Најпродаваниот миксер кој што е со внимателно направен облик, кој го оптимизира работењето. Се користи за машинско мешање на различни видови на смеси. Служи за професионална и хоби употреба.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Миксери
Бренд Беорол
Димензија 590mm
Занает Ѕидари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Се употребува за машинско мешање на маса од најразлични видови
Прифаќање Цилиндрично прифаќање
Тежина 626gr

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Миксери MMLOM14
Миксер за мешање на сите видови малтер и лепила, округол Изработен од челик, ди...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSSDS
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSM14
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
882 МКД
Заштеда 10%
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLS140
Миксер со „брза“ спирала за мешање малтери и лепила со тенки и средно деб...
480 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLSM14
Миксер со „брза“ спирала за мешање малтери и лепила со тенки и средно деб...
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за брзо мешање на фарба Изработен од челик, со глава од најквалитетен полиами...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за брзо мешање на фарба Изработен од челик, димензии ø75 x 500мм Со ц...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
За мешање на маса за фугирање, вклучувајки и епокси маси Изработен од челик, димензи...
250 МКД
Миксер 20кг
Миксер 20кг
Миксери
324
Izaberi količinu
2
1