Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Миксер за малтер и лепак, дупла спирала, ø95x500мм, SDS
Беорол

Миксер за малтер и лепак, дупла спирала, ø95x500мм, SDS

Шифра на артикл: MMLDSSDS
Šifra proizvođača: MIKSERI
0 МКД
880 МКД
880 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 880,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Миксер со две спирали изработени од метал кои овозможуваат исклучително брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и лепаци. Со СДС прифат

Карактеристика Вредност
Kатегорија Миксери
Бренд Беорол
Димензија 95 x 500mm
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Миксер за малтер и лепак, дупла спирала
Прифаќање SDS
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Sačuvano u omiljne
360 МКД
Sačuvano u omiljne
144 МКД
Заштеда 10%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
225 МКД
Заштеда 10%
250 МКД
Миксер за малтер и лепак, дупла спирала, ø95x500мм, SDS
Миксер за малтер и лепак, дупла спирала, ø95x500мм, SDS
Миксери
880
Izaberi količinu
2
1