Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Фангла метална - екстра
Беорол

Фангла метална - екстра

Шифра на артикл: FME
Šifra proizvođača: MISTRIJE
0 МКД
410 МКД
410 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 410,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Метална фангла со дрвена рачка. Наменета за работа со малтер и други градежни материјали.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мистрии
Бренд Беорол
Димензија ø180mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
144 МКД
Заштеда 10%
160 МКД
Фангла метална - екстра
Фангла метална - екстра
Мистрии
410
Izaberi količinu
2
1