Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мистрија остра 160мм
Беорол

Мистрија остра 160мм

Шифра на артикл: MSI
Šifra proizvođača: MISTRIJE
0 МКД
160 МКД
160 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 160,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Челична мистрија со шпицаст врв за нанесување малтер и други житки градежни материјали и прецизно извлекување на краеви. Шпицестиот врв овозможува работа на тешко достапни точки.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мистрии
Бренд Беорол
Димензија 160mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Облик Шпицаста
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
369 МКД
Заштеда 10%
410 МКД
Мистрија остра 160мм
Мистрија остра 160мм
Мистрии
160
Izaberi količinu
2
1