Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мистрија квадратна 160мм
Беорол

Мистрија квадратна 160мм

Шифра на артикл: MKI
Šifra proizvođača: MISTRIJE
0 МКД
160 МКД
160 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 160,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Челична мистрија со рамни краеви, за нанесување малтер и други житки градежни материјали и прецизно извлекување на агли. Според големината одговара за поголеми работи..
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мистрии
Бренд Беорол
Димензија 160mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Облик Квадратна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
144 МКД
Заштеда 10%
160 МКД
Мистрија квадратна 160мм
Мистрија квадратна 160мм
Мистрии
160
Izaberi količinu
2
1