Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мистрија за надворешен агол
Беорол

Мистрија за надворешен агол

Шифра на артикл: MSU
Šifra proizvođača: MISTRIJE
0 МКД
220 МКД
220 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 220,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Мистрија аголна со дрвена рачка. Се применува за изработка на надворешни агли во градежништво.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мистрии
Бренд Беорол
Димензија 80 x 60mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Rostfraj
Облик Аголна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Мистрија за надворешен агол
Мистрија за надворешен агол
Мистрии
220
Izaberi količinu
2
1