Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Гипсарска мистрија 80мм
Беорол

Гипсарска мистрија 80мм

Шифра на артикл: GM80
Šifra proizvođača: MISTRIJE
0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 200,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Квалитетна мистрија изработена од нерѓосувачки челик со дрвена рачка. Ширина на мистријата е 80мм. Обликот и димензијата одговара за работење на помали површини
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мистрии
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Нерѓосувачки челик
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
369 МКД
Заштеда 10%
410 МКД
Гипсарска мистрија 80мм
Гипсарска мистрија 80мм
Мистрии
200
Izaberi količinu
2
1