Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мистрија за фугни
Беорол

Мистрија за фугни

Шифра на артикл: MF
Šifra proizvođača: MISTRIJE
  • Намена: За за дотерување на фуги
  • Материјал: нерѓосувачки челик / дрво
  • Димензии: 9 x 150мм

 

0 МКД
165 МКД
165 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 165,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Челична мистрија со дрвена рачка за дотерување на фуги. Ширина 9мм, должина 150мм.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Мистрии
Бренд Беорол
Димензија 9 x 150mm
Занает Ѕидари, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари
Облик Квадратна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со малтер и други градежни материјали Материјал: челик / дрво Дим...
410 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За гипс работи на помали површини Материјал: нерѓосувачки челик / дрво Диме...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За гипс работи на помали површини Материјал: нерѓосувачки челик / дрво Диме...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За изработка на надворешни агли во градежништво Материјал: челик / дрво Дим...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За изработка на внатрешни агли во градежништво Материјал: челик / дрво Диме...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: Нерѓосувач...
333 МКД
Заштеда 10%
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
170 МКД
Мистрија за фугни
Мистрија за фугни
Мистрии
165
Izaberi količinu
2
1