Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мистрија челична тркалезна 180мм
Беорол

Мистрија челична тркалезна 180мм

Шифра на артикл: MO
Šifra proizvođača: MISTRIJE
0 МКД
270 МКД
270 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 270,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Челична мистрија со заоблен врв, за нанесување малтер и други житки градежни материјали и прецизно извлекување на краеви. Со големината и обликот ја задоволува најшироката лепеза за потребите на мајсторите,
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мистрии
Бренд Беорол
Димензија 180mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Облик Овална
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
369 МКД
Заштеда 10%
410 МКД
Мистрија челична тркалезна 180мм
Мистрија челична тркалезна 180мм
Мистрии
270
Izaberi količinu
2
1