Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножици за сечење лим (лево)
Беорол

Ножици за сечење лим (лево)

Шифра на артикл: MKLL
Barkod: 8606007996999
Šifra proizvođača: MAKAZE
  • Намена: За сечење лим
  • Во левата страна го одвојуваат левиот дел од исечениот лист
  • Димензии: 250 мм

 

0 МКД
540 МКД
540 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 540,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ножици за сечење лим. Во левата страна го одвојуваат левиот дел од исечениот лист.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ножици за лим
Бренд Беорол
Димензија 250mm
Занает Бравари, Гипсари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Намена Го одвојуваат левиот дел на отсечениот лим на лево
Тип Лева

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење лим Тие го одвојуваат десниот дел од исечениот лист на десната стр...
540 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење лим Настрана ги одвојуваат левиот и десниот дел од исечениот лист ...
540 МКД
Ножици за сечење лим (лево)
Ножици за сечење лим (лево)
Ножици за лим
540
Izaberi količinu
2
1