Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножици за сечење лим (десно)
Беорол

Ножици за сечење лим (десно)

Шифра на артикл: MKLD
Barkod: 8606007997019
Šifra proizvođača: MAKAZE
  • Намена: За сечење лим
  • Тие го одвојуваат десниот дел од исечениот лист на десната страна
  • Димензии: 250 мм

 

0 МКД
540 МКД
540 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 540,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ножици за сечење лим. Тие го одвојуваат десниот дел од исечениот лист на десната странa.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ножици за лим
Бренд Беорол
Димензија 250mm
Занает Бравари, Гипсари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Намена Го одвојуваат десниот дел на отсечениот лим на десно
Тип Десна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење лим Настрана ги одвојуваат левиот и десниот дел од исечениот лист ...
540 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење лим Во левата страна го одвојуваат левиот дел од исечениот лист Д...
540 МКД
Ножици за сечење лим (десно)
Ножици за сечење лим (десно)
Ножици за лим
540
Izaberi količinu
2
1