Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Маркер обележувач за бушење дупки
Bleispitz

Маркер обележувач за бушење дупки

Шифра на артикл: 1102
Šifra proizvođača: BLEISPITZ
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Мааркер обележувач за бушење на дупки.

Карактеристика Вредност
Kатегорија BLEISPITZ моливи и маркери
Бренд Bleispitz
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Керамичари, Махничари, Монтери, Столари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
126 МКД
Заштеда 10%
140 МКД
Sačuvano u omiljne
225 МКД
Заштеда 10%
250 МКД
Маркер обележувач за бушење дупки
Маркер обележувач за бушење дупки
BLEISPITZ моливи и маркери
400
Izaberi količinu
2
1