Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градежна креда восочна 120мм ø12мм, бела 12/1
Bleispitz

Градежна креда восочна 120мм ø12мм, бела 12/1

Шифра на артикл: 0167
Barkod: 4260036580167
Šifra proizvođača: BLEISPITZ
  • За обележување на суво и влажно дрво, хартија, картон, метал, асфалт, плочки, пластика
  • Отпорна е на временски влијанија, исклучително голема видливост
  • Шестоаголна, пречник 12 mm, должина 120 mm

 

0 МКД
480 МКД
480 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Pak
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 480,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Градежна креда восочна 120mm Ø12mm, бела 12/1. За обележување на суво и влажно дрво, хартија, картон, метал, асфалт, плочки, пластика. Отпорна е на временски влијанија, исклучително голема видливост. Шестоаголна, пречник 12 mm, должина 120 mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија BLEISPITZ моливи и маркери
Бренд Bleispitz
Занает Армирачи, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Тесари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за дупчење дупки и тешко достапни места Тенок долг врв од нерѓосувачки челик...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за тркалезни и шестоаголни креди со дијаметар од 11-12мм Материјал: Ал...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на суво и влажно дрво, хартија, картон, метал, асфалт, плочки, пластик...
480 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Градежна креда восочна 120мм ø12мм, бела 12/1
Градежна креда восочна 120мм ø12мм, бела 12/1
BLEISPITZ моливи и маркери
480
Izaberi količinu
2
1