Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Маркер индустриски 4мм, црн
Bleispitz

Маркер индустриски 4мм, црн

Шифра на артикл: 0570
Barkod: 4260036580570
Šifra proizvođača: BLEISPITZ
  • Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали
  • Без мирис, ксилен и толуен
  • Ширина на пишанот траг: 4мм

 

0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 2.499,90 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Маркер индустриски 4mm, црн, маркер кој има голема покривна моќ на сите видови материјали метал, стакло, пластика, камен, картон, плочки, дрво. Специјален за означување и маркирање на темни површини.
Водоотпорен и брзосушечки лак. Замена на истрошениот врв од филц: Филцот се извлекува - се врти - се враќа.

Карактеристика Вредност
Kатегорија BLEISPITZ моливи и маркери
Бренд Bleispitz
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Каменорезци, Махничари, Монтери

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за дупчење дупки и тешко достапни места Тенок долг врв од нерѓосувачки челик...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за тркалезни и шестоаголни креди со дијаметар од 11-12мм Материјал: Ал...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на суво и влажно дрво, хартија, картон, метал, асфалт, плочки, пластик...
480 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на суво и влажно дрво, хартија, картон, метал, асфалт, плочки, пластик...
480 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Маркер индустриски 4мм, црн
Маркер индустриски 4мм, црн
BLEISPITZ моливи и маркери
250
Izaberi količinu
2
1