Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Држач за градежна креда, алуминиумски
Bleispitz

Држач за градежна креда, алуминиумски

Шифра на артикл: 2017
Barkod: 8606017658191
Šifra proizvođača: BLEISPITZ
  • Намена: Држач за тркалезни и шестоаголни креди со дијаметар од 11-12мм
  • Материјал: Алуминиум
  • Со притиснувачки механизам

 

0 МКД
740 МКД
740 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 740,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Држач за градежна креда алуминиумски. Држач за округли и шестоаголни креди со пречник 11-12 mm. Со користење на држачот се избегнува замачкување на рацете бидејќи кредата е оптимално заштитена и подесива на притиснувачки механизам. Во потполност е изработен од алуминиум со корисна кочница.
 

Карактеристика Вредност
Kатегорија BLEISPITZ моливи и маркери
Бренд Bleispitz
Занает Керамичари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за дупчење дупки и тешко достапни места Тенок долг врв од нерѓосувачки челик...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на суво и влажно дрво, хартија, картон, метал, асфалт, плочки, пластик...
480 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на суво и влажно дрво, хартија, картон, метал, асфалт, плочки, пластик...
480 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување и маркирање на скоро сите материјали Без мирис, ксилен и ...
140 МКД
Држач за градежна креда, алуминиумски
Држач за градежна креда, алуминиумски
BLEISPITZ моливи и маркери
740
Izaberi količinu
2
1