Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градежна креда восочна 120мм ø12мм, жолта 12/1
Bleispitz

Градежна креда восочна 120мм ø12мм, жолта 12/1

Шифра на артикл: 0150
Šifra proizvođača: BLEISPITZ
0 МКД
480 МКД
480 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
OK
Количина: 1 Pak
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 480,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Градежна креда восочна 120mm Ø12mm, жолта 12/1. За обележување на суво и влажно дрво, хартија, картон, метал, асфалт, плочки, пластика. Отпорна е на временски влијанија, исклучително голема видливост. Шестоаголна, пречник 12 mm, должина 120 mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија BLEISPITZ моливи и маркери
Бренд Bleispitz
Занает Армирачи, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Тесари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Градежна креда восочна 120мм ø12мм, жолта 12/1
Градежна креда восочна 120мм ø12мм, жолта 12/1
BLEISPITZ моливи и маркери
480
Izaberi količinu
2
1