Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Маркер индустриски 4мм, син
Bleispitz

Маркер индустриски 4мм, син

Шифра на артикл: 0518
Šifra proizvođača: BLEISPITZ
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 2.499,90 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Маркер индустриски 4mm, син, маркер кој има голема покривна моќ на сите видови материјали метал, стакло, пластика, камен, картон, плочки, дрво. Специјален за означување и маркирање на темни површини.
Водоотпорен и брзосушечки лак. Замена на истрошениот врв од филц: Филцот се извлекува - се врти - се враќа.

Карактеристика Вредност
Kатегорија BLEISPITZ моливи и маркери
Бренд Bleispitz
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Каменорезци, Махничари, Монтери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Маркер индустриски 4мм, син
Маркер индустриски 4мм, син
BLEISPITZ моливи и маркери
250
Izaberi količinu
2
1