Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Маркер перманентен 1-5мм, црн
Bleispitz

Маркер перманентен 1-5мм, црн

Шифра на артикл: 1249
Šifra proizvođača: BLEISPITZ
0 МКД
140 МКД
140 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

За трајно означување и маркирање на скоро сите материјали, како нпр. пластика, картон, метал, стакло, гума, дрво… Отпорен на светло и брзо се суши Без мирис, ксилен и толуен

Карактеристика Вредност
Kатегорија BLEISPITZ моливи и маркери
Бренд Bleispitz
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Маркер перманентен 1-5мм, црн
Маркер перманентен 1-5мм, црн
BLEISPITZ моливи и маркери
140
Izaberi količinu
2
1