Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Blanco резерва 45х90мм
Беорол

Ваљак Blanco резерва 45х90мм

Шифра на артикл: VBR45X90
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 210,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ваљак за бојадисување на полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни површини. Должина на влакното е 18мм. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за дисперзивни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 90mm
Должина на влакна 16mm
Занает Молери и фарбари
Материјал 100% Полиакрил
Рачка RR29/40/56
Тип Термофузиони ваљци
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
77 МКД
Заштеда 30%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
42 МКД
Заштеда 30%
60 МКД
Ваљак Blanco резерва 45х90мм
Ваљак Blanco резерва 45х90мм
Ваљаци за дисперзивни бои
70
Izaberi količinu
2
1