Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор ваљак Konac 7цм резерва
Беорол

Радијатор ваљак Konac 7цм резерва

Шифра на артикл: RKR7
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
  • За нанесување на латекс, бои кои се перат со вода и дисперзивни бои
  • Должина на влакна: 12мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% полиестер
  • Пакување: 10ком

 

0 МКД
20 МКД
20 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
10
20
30
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 200,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Должина на влакното е 12мм. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор ваљаци
Бренд Беорол
Димензија ø15 x 70mm
Занает Молери и фарбари
Материјал 100% Полиестер
Профи, стандард, економик Економик
Рачка RR7
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
43 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
58 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
30 МКД
Заштеда 10%
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5,5 мм Начин на п...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на епоксидни премази Должина на влакна: 7мм Начин на производство: Те...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на емајл и двокомпонентни лакови на сите основи Должина на влакна: 5,5...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни и акрилни бои Должина на влакна: 14мм Начин на производст...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
40 МКД
Радијатор ваљак Konac 7цм резерва
Радијатор ваљак Konac 7цм резерва
Радијатор ваљаци
20
Izaberi količinu
2
1