Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор ваљак Moher природен 7цм резерва
Беорол

Радијатор ваљак Moher природен 7цм резерва

Шифра на артикл: RMPR7
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
  • За нанесување на емајл и двокомпонентни лакови на сите основи
  • Должина на влакна: 5,5мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% волна
  • Пакување: 10ком

 

0 МКД
35 МКД
31 МКД
Заштеда: 4 МКД
  • NSZ
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Должина на влакното е 4мм. Се изработува како термофузионен ваљак .

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор ваљаци
Боја Natur
Бренд Беорол
Димензија ø15 x 70mm
Должина на влакна 5,5mm
Занает Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари
Материјал 100% Волна
Рачка RR7
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За нанесување на сите видови подлоги за фасада на рамни површини, моќта на покривање ...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
43 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
58 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5,5 мм Начин на п...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на епоксидни премази Должина на влакна: 7мм Начин на производство: Те...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни, полудисперзивни, акрилни бои и подлоги Должина на влакна:...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на емајл и двокомпонентни лакови на сите основи Должина на влакна: 5,5...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на латекс, бои кои се перат со вода и дисперзивни бои Должина на влакн...
25 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни и акрилни бои Должина на влакна: 14мм Начин на производст...
45 МКД
Радијатор ваљак Moher природен 7цм резерва
Радијатор ваљак Moher природен 7цм резерва
Радијатор ваљаци
31
Izaberi količinu
2
1