Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор ваљак Acryl Gold 10цм резерва
Беорол

Радијатор ваљак Acryl Gold 10цм резерва

Шифра на артикл: RAGR10
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
0 МКД
35 МКД
35 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
310
320
330
340
350
360
370
380
390
400
410
420
430
440
450
460
470
480
490
500
510
520
530
540
550
560
570
580
590
600
610
620
630
640
650
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Должина на влакното е 5мм. Се изработува како термофузионен ваљак со димензија од 10цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор ваљаци
Бренд Беорол
Димензија ø15 x 100mm
Должина на влакна 5,5mm
Занает Лакери, Молери и фарбари, Паркетари
Материјал 100% Полиестер
Рачка RR29/40/56
Тип Термофузиони ваљци
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
31 МКД
Заштеда 10%
35 МКД
Радијатор ваљак Acryl Gold 10цм резерва
Радијатор ваљак Acryl Gold 10цм резерва
Радијатор ваљаци
35
Izaberi količinu
2
1