Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор ваљак Moher природен 10цм резерва
Беорол

Радијатор ваљак Moher природен 10цм резерва

Шифра на артикл: RMPR10
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
  • За нанесување на емајл и двокомпонентни лакови на сите основи
  • Должина на влакна: 5,5мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% волна
  • Пакување: 10ком

 

0 МКД
40 МКД
40 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Должина на влакното е 4мм. Се изработува како термофузионен ваљак со димензија од 7 и 10цм

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор ваљаци
Бренд Беорол
Димензија ø15 x 100mm
Должина на влакна 4mm
Занает Молери и фарбари, Паркетари
Материјал 100% Микрофибер
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
43 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
52 МКД
Заштеда 10%
58 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5,5 мм Начин на п...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на епоксидни премази Должина на влакна: 7мм Начин на производство: Те...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни и акрилни бои Должина на влакна: 14мм Начин на производст...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и акрилни премази Должина на влакна: 20мм Начин на про...
50 МКД
Радијатор ваљак Moher природен 10цм резерва
Радијатор ваљак Moher природен 10цм резерва
Радијатор ваљаци
40
Izaberi količinu
2
1