Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор ваљак Blue Line 10цм резерва 10 ком
Беорол

Радијатор ваљак Blue Line 10цм резерва 10 ком

Шифра на артикл: RBLR10
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
  • За нанесување на акрилни бои
  • Должина на влакна: 9мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% полиамид
  • Пакување: 10ком

 

0 МКД
35 МКД
35 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
250
260
270
280
290
300
310
320
330
340
350
360
370
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Должина на влакното е 12мм. Се изработува како термофузионен ваљак со димензија од 10цм

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор ваљаци
Бренд Беорол
Занает Молери и фарбари
Материјал 100% Полиамид
Рачка RR29/40/56
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За нанесување на сите видови подлоги за фасада на рамни површини, моќта на покривање ...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
43 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
58 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5,5 мм Начин на п...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на епоксидни премази Должина на влакна: 7мм Начин на производство: Те...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни, полудисперзивни, акрилни бои и подлоги Должина на влакна:...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на емајл и двокомпонентни лакови на сите основи Должина на влакна: 5,5...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на латекс, бои кои се перат со вода и дисперзивни бои Должина на влакн...
25 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни и акрилни бои Должина на влакна: 14мм Начин на производст...
45 МКД
Радијатор ваљак Blue Line 10цм резерва 10 ком
Радијатор ваљак Blue Line 10цм резерва 10 ком
Радијатор ваљаци
35
Izaberi količinu
2
1