Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица за фугирање Профи
Беорол

Глетерица за фугирање Профи

Шифра на артикл: GFP
Barkod: 8606017650379
Šifra proizvođača: GLETER_OST
  • Намена: За нанесување на материјал за фугирање
  • Материјал: ABS / гума
  • Димензии: 240 x 95мм

 

0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Матријал: Пластика / Гума
Матријал на рачката: Двокомпонентна полистирен пластика
Димензија: 240x95mm
Тежина: 295g
Намена: Алат за нанесување на матријал за фугирање. Поседува два заоблени агли за тешко достапни места.  

Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати глетарици
Бренд Беорол
Занает Керамичари
Материјал АБС
Облик Рамна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За гипсана структура Материјал за изработка: нерѓосувачки челик. оотпорен на...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За израмнување на гипс и гипс површини Отпорен на хемиски влијанија Материј...
1.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување фасадни материјали при завршни работи во градежништвото Матери...
198 МКД
Заштеда 10%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
За работа со житки и ретки градежни лепаци и китови Материјал: Дрво / гума Димензии...
120 МКД
Глетерица за фугирање Профи
Глетерица за фугирање Профи
Останати глетарици
400
Izaberi količinu
2
1