Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица пвц
Беорол

Глетерица пвц

Шифра на артикл: GPVC
Šifra proizvođača: GLETER_OST
0 МКД
220 МКД
220 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 220,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Глетерица изработена од квалитетен и издржлив ПВЦ-a со дебелина од 3мм.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати глетарици
Бренд Беорол
Димензија 280 x 130 x 3mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Облик Рамна
Рачка ПВЦ
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
360 МКД
Заштеда 10%
400 МКД
Глетерица пвц
Глетерица пвц
Останати глетарици
220
Izaberi količinu
2
1