Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица пвц
Беорол

Глетерица пвц

Шифра на артикл: GPVC
Šifra proizvođača: GLETER_OST
  • Намена: За нанесување фасадни материјали при завршни работи во градежништвото
  • Материјал: ПВЦ
  • Димензии: 280 x 130 x 3мм

 

0 МКД
220 МКД
220 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 220,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Материјал: PVC пластика
Карактеристика / дебелина: Рамна 3mm
Матријал на рачката / агол: PVC пластика под агол од 90°
Основа и положба на рачката: Долга основа со рачка позиционирана на средина на основата 
Димензија: 280x130mm
Тежина: 290g
Намена: За нанесување на глет маса.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати глетарици
Бренд Беорол
Димензија 280 x 130 x 3mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Облик Рамна
Рачка ПВЦ
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За гипсана структура Материјал за изработка: нерѓосувачки челик. оотпорен на...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување и обработка на украсни материјали Отпорна на хемиски влијанија...
396 МКД
Заштеда 10%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување и обработка на украсни материјали Отпорна на хемиски влијанија...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За израмнување на гипс и гипс површини Отпорен на хемиски влијанија Материј...
1.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / гума Димензии: 240 ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
За работа со житки и ретки градежни лепаци и китови Материјал: Дрво / гума Димензии...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување и обработка на украсни материјали Отпорна на хемиски влијанија...
1.000 МКД
Глетерица пвц
Глетерица пвц
Останати глетарици
220
Izaberi količinu
2
1