Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Струна за тример округла 2.4мм x 15м
Беорол

Струна за тример округла 2.4мм x 15м

Шифра на артикл: STO2415
Šifra proizvođača: TRIMER
0 МКД
125 МКД
125 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 125,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Струна за тример округла изработена од квалитетна пластика за шишање и проретчување на тревници. Должина на струната е 15m, пречник 2,4mm
Карактеристика Вредност
Kатегорија Опрема за тримери
Бренд Беорол
Димензија ø2,4mm/15m
Занает Градинари
Облик Кнужна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Струна за тример округла 2.4мм x 15м
Струна за тример округла 2.4мм x 15м
Опрема за тримери
125
Izaberi količinu
2
1