Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Струна за тример округла 3.0мм x 15м
Беорол

Струна за тример округла 3.0мм x 15м

Шифра на артикл: STO3015
Šifra proizvođača: TRIMER
  • Намена: за шишање и проретчување на тревници
  • Округла
  • Димензии: ø3.0mm x 15m

 

0 МКД
160 МКД
160 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 160,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Струна за тример округла изработена од квалитетна пластика за шишање и проретчување на тревници. Должина на струната е 15m, дијаметар 3,0mm

Карактеристика Вредност
Kатегорија Опрема за тримери
Боја Зелена
Бренд Беорол
Димензија ø3mm/15m
Занает Градинари
Облик Кнужна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
125 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø1....
75 МКД
Sačuvano u omiljne
За тримери на електричен и бензиски погон со потфат M10x1.25 Tap`n`go системот овозм...
805 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Квадратна Димензии: 3.0мм x ...
180 МКД
Заштеда 10%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Квадратна Димензии: 2.7mm&nb...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Квадратна Димензии: 2.4mm&nb...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
138 МКД
Струна за тример округла 3.0мм x 15м
Струна за тример округла 3.0мм x 15м
Опрема за тримери
160
Izaberi količinu
2
1