Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Струна за тример квадратна 2.4мм x 15м
Беорол

Струна за тример квадратна 2.4мм x 15м

Шифра на артикл: STK2415
Šifra proizvođača: TRIMER
  • Намена: за шишање и проретчување на тревници
  • Квадратна
  • Димензии: 2.4mm x 15m

 

0 МКД
140 МКД
140 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 140,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Струна за тример изработена од квалитетна пластика. Квадратиот облик на струната поради острите ивици е погоден за шишање на силни треви и плевели. Должината на струната е 15m. Големина 2.4mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Опрема за тримери
Бренд Беорол
Димензија 2,4mm/15m
Занает Градинари
Облик Квадратна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
125 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø1....
75 МКД
Sačuvano u omiljne
За тримери на електричен и бензиски погон со потфат M10x1.25 Tap`n`go системот овозм...
805 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø3....
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Квадратна Димензии: 3.0мм x ...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Квадратна Димензии: 2.7mm&nb...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
138 МКД
Струна за тример квадратна 2.4мм x 15м
Струна за тример квадратна 2.4мм x 15м
Опрема за тримери
140
Izaberi količinu
2
1