Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Струна за тример квадратна 2.7мм x 15м
Беорол

Струна за тример квадратна 2.7мм x 15м

Шифра на артикл: STK2715
Šifra proizvođača: TRIMER
  • Намена: за шишање и проретчување на тревници
  • Квадратна
  • Димензии: 2.7mm x 15m

 

0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 180,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Струна за тример изработена од квалитетна пластика. Квадратиот облик на струната поради острите ивици е погоден за шишање на силни треви и плевели. Должината на струната е 15m. Големина 2.7mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Опрема за тримери
Бренд Беорол
Димензија 2,7mm/15m
Занает Градинари
Облик Квадратна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
125 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø1....
75 МКД
Sačuvano u omiljne
За тримери на електричен и бензиски погон со потфат M10x1.25 Tap`n`go системот овозм...
805 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø3....
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Квадратна Димензии: 3.0мм x ...
180 МКД
Заштеда 10%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Квадратна Димензии: 2.4mm&nb...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за шишање и проретчување на тревници Округла Димензии: ø2....
138 МКД
Струна за тример квадратна 2.7мм x 15м
Струна за тример квадратна 2.7мм x 15м
Опрема за тримери
180
Izaberi količinu
2
1