Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Влошка за штитници за колена ЕВА
PROtect

Влошка за штитници за колена ЕВА

Шифра на артикл: SKUEVA
Šifra proizvođača: STITNICI
  • Намена: Заштита на колената при работа на колена 
  • Изработени се од пенест EVA материјал
  • Димензии 21.5 x 15.5 x 1.5cm

 

0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Штитници за колена служат како заштита на колена при работење лежечки на под. Се препорачуваат за паркетари и керамичари. Лесни се за носење и не сметаат при движење и работење.

  • Изработени се од пенест EVA матријал
  • Одговараат на сите работни панталони со посебно предвидени џебови на колена
  • Можат дополнително да се прилагодуваат со скратување на делови на предвидени места по ширина и должина
  • Димензии 21.5x15.5x1.5cm
Карактеристика Вредност
Kатегорија Очила, маски, шлемови и штитници за колена
Боја Црна
Бренд PROtect
Занает Керамичари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на под Материјал: пластика Максималната тежи...
2.550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работење на под Материјал: Перфорирана неопренска об...
2.050 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на колена Направени од PU материјал Направен...
1.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работи на под Направени од PU материјал Направено с...
850 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
170 МКД
Влошка за штитници за колена ЕВА
Влошка за штитници за колена ЕВА
Очила, маски, шлемови и штитници за колена
400
Izaberi količinu
2
1