Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитници за колена
PROtect

Заштитници за колена

Шифра на артикл: K
Barkod: 8606007990935
Šifra proizvođača: STITNICI
  • Намена: Заштита на колената при работа на колена
  • Направени од PU материјал
  • Направено според SRPS EN 14404:2010

 

0 МКД
1.150 МКД
1.150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.150,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Штитници за колена служат како заштита за колена при работи на под. Се препорачуваат за паркетари и керамичари. Штитници се наменети за заштита на колена при долготрајни клечечки работи.  Изработени се од  PU матријал. Ultra-flex конструкција овозможува удобност и заштита. Подобрени гумени траки брзо се прилагодуваат за совршено припојување секој пат. Внатрешни облоги на јастукот и јастучињата за колена во пена ги апсорбираат ударите. Една големина одговара на сите. Изработени по SRPS EN 14404:2010.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Очила, маски, шлемови и штитници за колена
Бренд PROtect
Занает Керамичари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на под Материјал: пластика Максималната тежи...
2.295 МКД
Заштеда 10%
2.550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работење на под Материјал: Перфорирана неопренска об...
2.050 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на колена  Изработени се од пенест ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работи на под Направени од PU материјал Направено с...
850 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
216 МКД
Заштеда 10%
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
170 МКД
Заштитници за колена
Заштитници за колена
Очила, маски, шлемови и штитници за колена
1.150
Izaberi količinu
2
1