Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитници за колена, засилени
PROtect

Заштитници за колена, засилени

Шифра на артикл: KO
Šifra proizvođača: STITNICI
  • Намена: Заштита на колената при работи на под
  • Направени од PU материјал
  • Направено според SRPS EN 14404:2010

 

0 МКД
850 МКД
850 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 850,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Штитиници се наменети за заштита за колена кај долготрајно клечење на под. Се препорачуваат за паркетари и керамичари. Ламинираниот внатрешен сунѓер овозможува дополнителна удобност. Единствено дизајнирана и тврда маска ги штити колената од остри предмети. Изработен по SRPS EN 14404:2010.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Очила, маски, шлемови и штитници за колена
Бренд PROtect
Занает Керамичари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на под Материјал: пластика Максималната тежи...
2.550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работење на под Материјал: Перфорирана неопренска об...
2.050 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на колена  Изработени се од пенест ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на колена Направени од PU материјал Направен...
1.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
170 МКД
Заштитници за колена, засилени
Заштитници за колена, засилени
Очила, маски, шлемови и штитници за колена
850
Izaberi količinu
2
1