Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Штитници за колена со гел
PROtect

Штитници за колена со гел

Шифра на артикл: KG1
Barkod: 8606017659259
Šifra proizvođača: STITNICI
  • Намена: Заштита на колената при работење на под
  • Материјал: Перфорирана неопренска обвивка со 600D полиестерска ткаенина
  • Влошки со гел

 

0 МКД
2.050 МКД
2.050 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.050,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Штитници наменети за заштита на колена при долготрајни клечечки работи.

  • Влошка на колена со мек гел 
  • Перфорирана неопренска обвивка за заштита од влага 
  • Конструирани се за тешки работи со 600D полиестерска ткаенина 
  • Пена со висока густина овозможува целодневна удобност 
  • Еластичните горни траки имаат прицврстувачи за брзо припојување 
  • Една големина им одговара на сите и коленото лесно се позиционира   
Карактеристика Вредност
Kатегорија Очила, маски, шлемови и штитници за колена
Бренд PROtect
Занает Керамичари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на под Материјал: пластика Максималната тежи...
2.550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на колена  Изработени се од пенест ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
378 МКД
Заштеда 10%
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на колена Направени од PU материјал Направен...
1.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работи на под Направени од PU материјал Направено с...
850 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
170 МКД
Штитници за колена со гел
Штитници за колена со гел
Очила, маски, шлемови и штитници за колена
2.050
Izaberi količinu
2
1