Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Маска за заварување, за на глава
PROtect

Маска за заварување, за на глава

Шифра на артикл: ZMZN
Barkod: 8606007993448
Šifra proizvođača: STITNICI
  • Намена: За заштита на очите при работа на заварување
  • Материјал: Полипропилен
  • Во согласност со стандардот SRPS EN 175:2008
  • Променливо стакло, подвижна врата, прилагодување на големината, тркало за прилагодување на аголот
  • Димензии: 110 x 90mm

 

0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 690,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Заштитна маска за заштита при заварувачки работи. Широко поле за гледање и рамка за глава овозможува удобно работење со слободни раце. Изработена во согласност со SRPS EN 175:2008. Променливо стакло, подвижна врата, прилагодување на големината, тркало за прилагодување на аголот. Големина: 110x90mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Очила, маски, шлемови и штитници за колена
Боја Црна
Бренд PROtect
Занает Бравари, Заварувачи
Материјал PP

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на под Материјал: пластика Максималната тежи...
2.550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работење на под Материјал: Перфорирана неопренска об...
2.050 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на колена  Изработени се од пенест ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на главата во индустријата Материјал: HDPE Направено во согласно...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работа на колена Направени од PU материјал Направен...
1.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заштита на колената при работи на под Направени од PU материјал Направено с...
850 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​заштитат очите од летечки честички и прашина Материјал: Поликарбонат...
150 МКД
Маска за заварување, за на глава
Маска за заварување, за на глава
Очила, маски, шлемови и штитници за колена
690
Izaberi količinu
2
1