Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Миксер за боја, ø75x500мм
Беорол

Миксер за боја, ø75x500мм

Шифра на артикл: MF75
Šifra proizvođača: MIKSERI
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 300,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Миксер за брзо мешање на фарба.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Миксери
Бренд Беорол
Димензија 75x500mm
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Лакери, Молери и фарбари, Фасадери
Намена За мешање на маса за фугирање, вклучувајќи и epoxy маса
Прифаќање Цилиндрично прифаќање
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Миксери MMLOM14
540 МКД
Заштеда 10%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
360 МКД
Sačuvano u omiljne
160 МКД
Миксер за боја, ø75x500мм
Миксер за боја, ø75x500мм
Миксери
300
Izaberi količinu
2
1