Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Миксер за маса за фугирање, ø75x300мм
Беорол

Миксер за маса за фугирање, ø75x300мм

Шифра на артикл: MMF75
Šifra proizvođača: MIKSERI
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 249,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
За мешање на маса за фугирање, вклучувајки и епокси маси
Карактеристика Вредност
Kатегорија Миксери
Бренд Беорол
Димензија 75 x 300mm
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена За мешање на маса за фугирање, вклучувајќи и epoxy маса
Прифаќање Цилиндрично прифаќање
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Sačuvano u omiljne
360 МКД
Sačuvano u omiljne
160 МКД
Миксер за маса за фугирање, ø75x300мм
Миксер за маса за фугирање, ø75x300мм
Миксери
250
Izaberi količinu
2
1