Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Машинска месингана четка, лончеста ø125мм за брусилица
PROcut

Машинска месингана четка, лончеста ø125мм за брусилица

Шифра на артикл: MCL125BR
Šifra proizvođača: MASINSKE_C
0 МКД
610 МКД
610 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 610,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Лончана жица четка за аголна брусалка ø65мм, зафатнина M14.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Машински четки
Бренд PROcut
Димензија ø125mm
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари
Материјал Помесингуван челик
Намена Машинска месинг четка лончаста за брусилка
Облик Лончеста
Trenutno nema komentara

Слични производи

Машинска месингана четка, лончеста ø125мм за брусилица
Машинска месингана четка, лончеста ø125мм за брусилица
Машински четки
610
Izaberi količinu
2
1